Kontakt

Agra-Art Spółka Akcyjna

ul. Wilcza 55/63
00-679 Warszawa
NIP: 526-18-79-258
KRS: 0000101181

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 11:00 – 18:00
sob. 11:00 – 15:00

Dział Sztuki Dawnej
tel.: +48 22 625 08 08

Dział Sztuki Współczesnej
tel.:+48 22 745 10 20 lub 25

email: agra@agraart.pl

www (Pl): http://www.agraart.pl
www (En): http://www.agra-auctions.com

Nasi Specjaliści:

Aukcje i sprzedaż bezpośrednia Sztuki Dawnej:

Anna Jóźwik (601 352 916, anna.j@agraart.pl) – przyjmowanie obiektów, wyceny, sprzedaż;
Joanna Dziewulska (539 925 097, joanna@agraart.pl) – przyjmowanie obiektów, wyceny;
Grażyna Zielińska (665 400 514, grazyna@agraart.pl) – przyjmowanie obiektów, wyceny;
Katarzyna Jedynak (501 367 324, katarzyna.jedynak@agraart.pl) – przyjmowanie obiektów, sprzedaż, promocja;

Aukcje i sprzedaż bezpośrednia Sztuki Współczesnej:

Jola Krasuska (607 393 220, jola@agraart.pl) – przyjmowanie obiektów, wyceny, sprzedaż;
Marcin Zieliński (539 924 392, marcin_z@agraart.pl) – przyjmowanie obiektów, sprzedaż;

Agra-Art Spółka Akcyjna:

Zofia Krajewska-Szukalska – Prezes Zarządu
Konrad Szukalski – Wiceprezes
Rafał Krajewski – Wiceprezes

Anna Jóźwik – Dyrektor Domu Aukcyjnego
Piotr Borkowski – Dyrektor Zarządzający
Jolanta Krasuska – Kierownik Działu Sztuki Współczesnej