Jak kupować

Sprzedajemy wysokiej klasy dzieła sztuki poprzez aukcje, sprzedaż w galeriach stacjonarnych i online, a także wyszukujemy obiekty na zlecenie naszych klientów.

AUKCJE NA SALI

Aby wziąć udział w aukcji należy wcześniej się zarejestrować podając nam dokładne dane personalne (adres, pesel, telefon) najlepiej poprzez formularz rejestracji/zlecenia, który można pobrać tutaj lub wypełnić zgłoszenie online.

Zachęcamy do przeczytania naszego mini-przewodnika dla osób, które po raz pierwszy zamierzają wziąć udział w aukcji.

Każdej aukcji towarzyszy katalog aukcyjny, który wysyłamy ok. 2 tygodnie przed aukcją. Całą ofertę można też znaleźć w Internecie.

Obrazy wystawiane na aukcję można oglądać na  wystawie przedaukcyjnej, która ma miejsce w naszej galerii na ulicy Wilczej 55, a zaczyna się zwykle 10-14 dni przed aukcją.

Więcej szczegółów o kupowaniu na aukcji tutaj.

Rodzaje naszych aukcji

 

GALERIE DZIEŁ SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ

Oprócz wystawiania obiektów na aukcji prowadzimy sprzedaż galeryjną. W tym wypadku obiekty mają wprawdzie ustaloną cenę, natomiast istnieje możliwość składania ofert. Nasza oferta galeryjna jest również dostępna w Internecie.

Przejdź do Galerii Online

 

AUKCJE ONLINE

Raz w miesiącu organizujemy również typowe aukcje internetowe (na podobnej zasadzie jak  Ebay  z tą różnicą, że u nas wszystkie obiekty są sprawdzane przez naszych ekspertów) na naszym serwisie http://aukcje.agraart.pl. Wystawiamy tam prace papierowe i grafiki znanych artystów lub obrazy olejne tych mniej znanych.