Galeria Online

Galeria On-line to miejsce gdzie oferujemy dzieła sztuki do zakupu bez aukcji. Regularnie do galerii dodajemy nowe prace

W dniach 21 – 26 stycznia 2019 roku w naszym domu aukcyjnym trwa inwentaryzacja. Z szacunku dla Państwa czasu i wygody, w celu obejrzenia lub odbioru obrazów z Galerii Ofertowej prosimy o wcześniejsze umówienie się.  Za wszystkie utrudnienia – przepraszamy.

 

Galeria Online to miejsce gdzie oferujemy dzieła sztuki do zakupu bez aukcji. Regularnie do galerii dodajemy nowe prace.

Obiekty prezentowane w Galerii przechodzą te same procedury weryfikacji autentyczności i oceny stanu zachowania, co obiekty wystawiane na aukcjach. Do każdego zakupionego obiektu dołączamy certyfikat autentyczności.Zakupy online – cały proces zakupu w Galerii można zrealizować w Internecie. Wybrany obiekt można opłacić online kartą kredytową na stronach agraart.pl (współpracujemy z operatorem obsługi kart płatniczych  First Data (dawniej Polcard)). Po otrzymaniu informacji o wpłacie większość obiektów możemy wysłać kurierem na koszt Nabywcy.

Rezerwacje – w Galerii można dany obiekt zarezerwować (standardowo na 7 dni). Wówczas jest on widoczny dla innych użytkowników, natomiast możliwość zakupu online jest zablokowana.

Oferty – zalogowani użytkownicy mogą składać oferty cenowe na obiekty prezentowane w Galerii.